Kategoria: Kultura i sztuka - Katalog Pancerny

Kultura i sztuka Kategoria: Kultura i sztuka

Interesujesz się obrazami, teatrem czy kinematografią? Odnajdziesz tutaj ciekawe strony z takimi informacjami, instytucjami oraz adresami, które na pewno przyciągną Twoją uwagę.

Kultura i sztuka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Szkoła tańca rzeszów »

  W Rzeszowie znajduje się rewelacyjna szkoła tańca Dream Dance. Szkoła należy do uzdolnionej tancerki Magdaleny Ożóg. Profesjonalne uprawnienia instruktora otrzymała w 2009 roku. Rekomendowana szkoła tańca posiada uznanie wśród kursantów, a uczestnictwo w proponowanych zajęciach zapewnia zdobycie upragnionych umiejętności tanecznych. Propozycja jest bardzo ogromna z różnorakich dziedzin tanecznych i każdy odnajdzie coś dla siebie między innymi naukę takich tańców jak: wymienny 2 na 1, rumba i całe mnóstwo innych. Ale naszą wizytówką jest nauka pierwszego tańca weselnego, który jest bardzo ważnym elementem każdego przyjęcia weselnego jak też zabawa podczas jego trwania. Wiadomo, że organizacja zaślubin jak również wesela pochłaniają wiele czasu, dlatego ta szkoła tańca bierze te okoliczności pod uwagę i proponuje miedzy innymi: elastyczne godziny nauki i cale mnóstwo innych korzystnych warunków. Oprócz tego narzeczeni mogą liczyć na pomoc w wyborze właściwego podkładu melodyjnego do pierwszego tańca weselnego. Posiadamy imponujący wybór przepięknych i nastrojowych utworów różnych wykonawców tak, że możemy dostosować zgodnie z własnymi wymaganiami miedzy innymi: walc wiedeński – Zabiorę Cię właśnie tam, walc angielski - Fascination i wiele innych piosenek. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 23 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Strojenie fortepianów »

  Fortepiano powstała w 2005 roku. Firma jest autoryzowanym dystrybutorem w Polsce firmy znanej Feurich produkującej pianina i fortepiany. producent dostarcza 2 linie produkcyjne. Z jednej strony ekskluzywne, ręcznie wytwarzane w Niemczech od ponad 160 lat instrumenty z najwyższej półki, posiadające renomę i stałe, ciągle rosnące grono wielbicieli. Rozszerzona oferta powstała dzięki połączeniu niemieckiej firmy Feurich i austriackiej Wendl-Lung. Wyznacznikiem sukcesu Feurich jest bardzo dużo nagród oraz zadowoleni nabywcy, zarówno koncertujący pianiści, jak i uczniowie na każdym szczeblu zaawansowania. Zapraszamy na naszą witrynę www celem poznania oferty http://www. fortepiano24. pl Bardzo zadowala fakt powrotu po tak wielu latach nieobecności na polskim rynku, pianin oraz fortepianów Feurich, które zastępują wysłużone i stare, ale wciąż cenione egzemplarze z przedwojennej kolekcji. Hasłem firmy Fortepiano jest Fortepian w zasięgu ręki. Posiadamy świadomość potrzeb tak instytucji muzycznych, jak i klientów indywidualnych zajmujących się muzyką. Jesteśmy w stanie doradzić każdemu, na każdym stopniu zaawansowania, tak jeśli chodzi o kupno fortepianu, jak również o edukacje muzyczną. Bierzemy również odpowiedzialność za zakupiony u nas instrument, oferując serwis na najwyższym poziomie. W naszym Centrum są także pomieszczenia do ćwiczeń wyposażone w 1 lub 2 instrumenty - pianina i fortepiany. Jest możliwość ich wynajęcia na godziny, w czasie pracy Centrum. Oprócz salonu sprzedaży prowadzimy Pracownię Konserwacji i Renowacji Fortepianów i Pianin.

  Data dodania: 21 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Fotobudka na Twoją imprezę »

  Jeżeli organizujesz imprezę i chcesz by wypadła doskonale, a goście bawili się wybornie, to żaden problem. Teraz masz możliwość wypożyczenia fotobudki. Goście na imprezie uwiecznią własne emocje na fotografiach, które będą wydrukowane zaledwie w ciągu kilkunastu sekund. Na witrynie www o nazwie funnyfotobox. pl można zapoznać się z ciekawą ofertą użyczenia tej fajnej atrakcji, którą jest fotobudka. Przygotowana przez nas propozycja rozgraniczona jest na kilka pakietów np. : Pakiet II, które odróżniają się cenowo i zapewniają miedzy innymi: fotobudkę na imprezy kawalerskie oraz różny jej czas pracy. Mamy też ogromny wybór gadżetów i dużo innych dodatków zależnie od wymagań zamawiającego. Zapewne rekomendowana fotobudka będzie niecodziennym dopełnieniem wszelkiej uroczystości. Serdecznie zachęcamy do poznania się z propozycją wypożyczenia fotobudki.

  Data dodania: 29 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Roman Gruszecki - obrazy olejne do sypialni »

  Artysta Roman Gruszecki maluje Kazimierz Dolny i miasteczka znajdujące się na południu Francji, Wenecję, Zakopane i inne miejsca, które odwiedza. Zajmuje się także malowaniem martwej natury. Jest zainteresowany kolorem w świetle i cieniu. Rysuje portrety turystom w Kazimierzu Dolnym a także latem w Port Frejus. Zajmuje sie również obrazy olejne oraz inne. Od 2009 roku posiada Galerię Kolor w Kazimierzu Dolnym, która przedstawia urocze obrazy recznie malowane uznanych rodzimych artystów. Prócz tego jest aranżerem wspaniałych wystaw malarskich, gdzie prezentowane są przepiękne obrazy, malowane różnorodnymi technikami a to co ich łączy to temat przewodni. Prowadzi współpracę ze znanymi artystami uznanymi w przestrzeni artystycznej. Osoby zaciekawione poznaniem twórczości artysty zapraszamy do kontaktu:

  Tel: 692 488 953
  Email: romangruszecki@gmail.com

  Data dodania: 03 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zumba Piaseczno »

  Top Dance Academy to bardzo profesjonalna szkoła tańca, która mieści się w Piasecznie blisko Warszawy. Na lekcje mogą uczęszczać dzieci, młodzież oraz dorośli. Zapewniamy naukę i doskonalenie umiejętności tanecznych w różnych stylach tańca takich jak: taniec towarzyski i inne. Zajęcia prowadzone są przez uzdolnionych instruktorów, którzy mają ogromne osiągnięcia zawodowe miedzy innymi: finały na turniejach tanecznych w stylu latynoamerykańskim. Zakres lekcji jest dostosowany do własnych potrzeb każdego ucznia bez względu na wiek i poziom zaawansowania tanecznych. Przychodząc do naszej szkoły tańca masz możliwość uczestniczyć w cyklicznych zajęciach, doskonalić swoje umiejętności taneczne, nawiązać kontakt z super ludźmi, jak i popracować nad zgrabną figurą. Nauka tańca w Top Dance Academy pod opieką tak zdolnych tancerzy są zapewnieniem dużych sukcesów tanecznych i świetnej zabawy. Nie przegap takiej okazji.

  Data dodania: 23 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zespół weselny Lublin »

  Nic tak nie rozkręci zabawy weselnej jak porządnie podchodzący do swoich zadań zespół na wesele. Dlatego organizując tego rodzaju uroczystość z daleka omijajmy amatorskie zespoły weselne, które zwabione pozornie łatwym zarobkiem psują rynek weselny. Dlatego też chcąc nie zawieść się i mieć zapewnioną dobrą zabawę podczas zabawy weselnej trzeba postawić na sprawdzone już w boju rozwiązania. Największym atutem takich kapel jest to, że zespół weselny gra zawsze w 100% na żywo bez sztucznych podkładów. To zawsze porywa ludzi do tańca i odciąga gości od stołów. Ważne jest również, aby repertuar przypadł do gustu zarówno młodszym i starszym gościom.

  Data dodania: 14 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wyjątkowy ślub »

  Chyba każda para narzeczonych, która przygotowuje się do ślubu marzy o tym, by ten dzień był dla nich naprawdę wyjątkowy. Jeśli zależy Państwu na udanym dniu zaślubin zachęcamy do tego, by wybrać nasz informator ślubny. Jest to miejsce, gdzie firmy działające w tej branży mogą się rejestrować i oferować swoje usługi. Tym samym tworzy się zestaw firm, które można swobodnie przeglądać i spośród których można wybrać tą najlepszą dla siebie. Między innymi muzyka na wesele, kamerzysta, samochód. To wszystko będzie do znalezienia w naszym serwisie, jeśli zdecydujecie się Państwo z niego skorzystać. Staramy się tworzyć ofertę, która będzie dla Was naprawdę doskonała. Poza tym dodajemy listę porad, które sprawią, że będziecie mogli również zorganizować tani ślub. Przy tym jak ogromne wydatki wiążą się z organizacją dnia zaślubin porady tego rodzaju mogą się okazać dla Państwa niezwykle ważne, dlatego zachęcamy do tego, by się z nimi zapoznać i dzięki temu ograniczyć wydatki związane z przygotowaniem do ślubu.

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy ręcznie malowane »

  Galeria Kolor mająca siedzibę w Kazimierzu Dolnym prezentuje urocze obrazy ręcznie malowane uznanych rodzimych artystów. Prócz tego jest organizatorem wyjątkowych wystaw malarskich, gdzie prezentowane są bajkowe obrazy, malowane różnorakimi technikami a łączy ich temat przewodni. Prezentowane prace zazwyczaj są odmienne od siebie, uwydatniają charakter tworzenia każdego artysty i ogromne zaangażowanie. Współpracujemy ze znakomitymi malarzami uznanymi w środowisku artystycznym miedzy innymi jest to: Artur Marcinek i wieloma innymi. Malarze wywodzą się z różnorodnych środowisk artystycznych przedstawiając doskonałe postawy malarskie. Malują oni urokliwe akwarele prezentujące abstrakcję i szereginnych. Ponadto przez dużą różnorodność i odrębność gwarantujemy interesujące i niezapomniane doznania. W Galerii Kolor pracują świetnie wykształceni pracownicy posiadający poczucie estetyki oraz mający umiejętności udzielić wnikliwych odpowiedzi na wszelkie pytanie. Zapraszamy.

  GALERIA Kolor
  Kazimierz Dolny
  ul. Senatorskiej 1/3
  Tel. : 692-488-953

  Data dodania: 01 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny i dziecięcy Łódź »

  Zdjęcia ślubne Łódź, reportaż ślubny, sesje plenerowe. W ofercie studio Aphotography znajdziesz reportaż ślubny przedstawiający ten wyjątkowy dzień od przygotowań narzeczonych, błogosławieństwo rodziców, ceremonię zaślubin oraz huczną weselną zabawę. Fotografia ślubna to uchwycenie na zdjęciu, ale przede wszystkim w naszej pamięci pięknych, niepowtarzalnych chwil, jednak jakże kruchych i ulotnych. Zdjęcia powinny być nie tylko pamiątką, ale także mają oddać emocje i wyjątkowość chwili do których z chęcią powrócimy po latach. Zdjęcia ślubne powinny być sensualne, pełne magii i polotu, mówiąc kolokwialnie muszą mieć "to coś". Nasze zdjęcie posiadają te cechy. Nam możesz zaufać. Nie pozwól, by ktoś przypadkowy robił zdjęcia na Waszym ślubie. Wolne terminy na 2015r., atrakcyjne pakiety cenowe już od 600zł., profesjonalna realizacja. Zobacz nasze portfolio na www. aphotography. pl

  Data dodania: 18 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie Warszawa, Kamerzysta Warszawa »

  Drodzy Państwo jesteśmy firmą zajmującą się realizacją usług wideofilmowania i montażu pamiątkowych filmów ze ślubu i wesela. Jako nowoczesny i kreatywny zespół cały czas rozwijamy się i podnosimy jakość naszych usług. Staramy się by nasza koncepcja odzwierciedlała życzenia Klientów, ich indywidualną historię, a dynamiczność i różnorodność produkcji idealnie oddawała klimat całej uroczystości. Tworzymy niepowtarzalne reportaże ślubne, które nadają całemu wydarzeniu unikalny i oryginalny charakter. Działamy na terenie całej Warszawy. Usługi wideofilmowania świadczymy również w Mińsku Mazowieckim, Radzyminie, Wołominie i okolicach. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy na www. multicam-film. pl

  Data dodania: 17 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne malarstwo »

  Blog Przyladek Sztuki to jedyna taka internetowa galeria malarstwa współczesnego.
  Pokazujemy państwu najciekawsze nowoczesne obrazy abstrakcje idealne do nowoczesnych wnętrz, jak również obrazy surrealistyczne w Stylu Salvadore Dalii Osobnym tematem są obrazy kwiaty, malarstwo figuratywne. Mamy ciekawe rzeźby ceramiczne oraz artystyczną biżuterię.
  Profesjonalnie doradzamy jaki nowoczesny obraz wybrać na ściane, jak zaaranżować pomieszczenie.
  W dziale muzyka online znajdą państwo recenzje płyt, relacje z koncetrów oraz festiwali, jak również teledyski z muzyką klasyczną, filmową itp.

  Data dodania: 11 04 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Kultura i sztuka