Kategoria: Wiedza i nauczanie - Katalog Pancerny

Wiedza i nauczanie Kategoria: Wiedza i nauczanie

Informację o szkolnictwie, kursach, najlepszych uczelniach itp. Dysponujesz wartościową witryną z tej dziedziny - dodaj ją do tej kategorii.

Wiedza i nauczanie - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Corefit System »

  Na stronie pod nazwą corefit-system. pl umieszczone są drobiazgowe informacje na temat autorskiego programu Izabeli Żak o stabilizacji kompleksu biodrowo-lędźwiowo-miednicznego i leczenia dysfunkcji mięśni dna miednicy. Przedsięwzięcie oparte jest na określonych wytycznych profilaktyki i leczeniu mięśni dna miednicy w różnym okresie życia kobiety np. : połóg a u panów sytuacja po prostatektomii. Izabela Żak to doktorantka, absolwentka Wydziału Fizjoterapii AWF w Katowicach, która brała udział w wielu szkoleniach w kraju i za granicą. Nabytą wiedzę jak również umiejętności wykorzystuje w trakcie pracy z chorymi w wielu miejscach naszego kraju. Prócz tego mając tak imponujące doświadczenie prowadzi szkolenia przeznaczone dla fizjoterapeutów, położnych i instruktorów fitness. To szkolenie przygotowane jest niezwykle profesjonalnie a przekazane informacje podzielone są w sekcje tematyczne co sprawia że jest spójne i bardzo wartościowe. Ta wiedza oparta na wieloletnich badaniach może być fundamentem w trakcie pracy w klinice jak również gabinetach z chorymi mającymi dolegliwości w rejonie biodrowo-lędźwiowo-miedniczej. Jest także wariant sfinansowania takiego szkolenia z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Zapraszamy.

  Data dodania: 23 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Jak nie chrapać »

  Zapewne niejednokrotnie problem chrapania doskwierał Ci tak bardzo, że opadały ręce. Z myślą o takich osobach powstał AntySnore. pl, miejsce w którym znajdziesz odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania na temat chrapania. Skuteczne sposoby zapobiegania, przyczyny oraz groźne skutki. Serdecznie zapraszamy już teraz.

  Data dodania: 29 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Matematyka,korepetycje kursy zabawa »

  Matematyka jest królową nauk. Bez niej nie byłoby informatyki. Dlatego tak istotne jest poznanie dobrze zarówno jednej jak i drugiej dziedziny. Warto zaufać specjalistom i skorzystać z oferty Cyfrowanki. Jest to centrum edukacji pozaszkolnej, które organizuje zajęcia pozalekcyjne z informatyki i matematyki dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i liceum. Posiadają doskonałą kadrę dydaktyczną, oraz doskonale wyposażone sale dydaktyczne, w których znajduje się nowoczesny sprzęt, pozwalający na prowadzenie zajęć w ciekawy sposób. Do każdego ucznia podchodzą indywidualnie i starają się go zachęcić do lepszego poznania przedmiotów. Praca w małych grupach pomaga w skoordynowaniu działań, a wszyscy odnoszą się do siebie z szacunkiem i wysoką kulturą. Twoje dziecko zostanie przygotowane zarówno do najważniejszych egzaminów takich jak matura, czy egz. gimnazjalny, jak i będzie mogło po prostu poprawić swoje umiejętności. Warto zapoznać się z ich ofertą i skorzystać z usług, by pomóc swojemu dziecku.

  Data dodania: 26 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kursy rysunku architektonicznego »

  Zdolni, młodzi, pełni pasji Dagmara i Piotr Cegielscy stworzą dla Was każdy, nawet najbardziej zwariowany i nietypowy projekt. Ich zapał i pomysłowość nie zna granic. Dbałość o szczegóły, dokładność, sumienność i przestrzeganie terminów charakteryzuje ten duet i daje pewność, że zlecenie zostanie wykonane na czas. Ich nieszablonowe podejście, doskonała wizja przestrzeni i gust sprawiają, że bez problemu przeleją na papier Wasz wymarzony pomysł. Dlatego jeśli szukacie młodych, ambitnych i ciekawych ludzi, którzy rozumieją Waszą wizję, to trafiliście idealnie. Ich nieszablonowe podejście, doskonała wizja przestrzeni i gust sprawiają, że bez problemu przeleją na papier Wasz wymarzony pomysł. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 26 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia podatkowe, kursy Łódź »

  Pewne na świecie są ponoć dwie rzeczy. Śmierć i podatki. Rewolucjaumyslow. pl pomoże Wam zrozumieć te drugie dzięki doskonałym szkoleniom na terenie Łodzi. Posiadają oni wieloletnie doświadczenie, a ich wykwalifikowani trenerzy pomogą podnieść umiejętności każdego, kto tego potrzebuje. Ich oferta skierowana jest zarówno dla osób prywatnych, jak i korporacji. Ich specjalnością są także szkolenia VAT, które uwzględniają aspekty obrotu transgranicznego. Każde takie szkolenie czy kurs to doskonała okazja do podniesienia swej wiedzy i umiejętności. Będziecie mieć zapewnione materiały pomocnicze i wsparcie świetnych trenerów. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 22 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe, kursy, szkolenia »

  Szkoły średnie po szkole podstawowej, gimnazjum i szkole zawodowej.
  Jesteś niezadowolony z wyboru liceum? Przerwałeś naukę? Nic straconego! Nie ważne ile masz lat - zapisz się do Liceum dla Dorosłych w SKK. U nas maturę zdają wszyscy! Przyjmujemy od16 roku życia. Zapisz się już dziś – czekamy na Ciebie!!!
  Studium Kształcenia Kadr to firma funkcjonująca na rynku pedagogicznym od prawie dwudziestu lat. Wyspecjalizowana kadra pedagogiczna, stale podnosi swoje kwalifikację, aby w należyty sposób podnosić wiedze słuchaczy. Sale dydaktyczne zaopatrzone w sprzęt audiowizualny. W budynkach znajdują się bogato wyposażone pracownie komputerowe oraz liczne pomoce naukowe sprzyjają efektywnej nauce.
  Oferujemy:
  • Szkoły policealne
  • Licea dla dorosłych
  • Kursy zawodowe
  • Kursy specjalistyczne
  • Studia podyplomowe
  • Technikum
  • Szkolenia dla nauczycieli
  Możemy Państwu zaoferować wyspecjalizowaną kadrę pedagogiczną – nasi nauczyciele mają nie tylko świetne referencje, ale również bogate doświadczenie dydaktyczne, dzięki czemu poziom przekazywanej wiedzy utrzymuje wysoki poziom. Łatwość w przyswajaniu treści nasi nauczyciele osiągają poprzez nowoczesne metody nauczania i wykorzystując bogate techniki multimedialne.
  Zostań słuchaczem!

  Data dodania: 03 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Guitarmanic - lekcje gry na gitarze elektrycznej »

  Jeżeli poszukujesz profesjonalnej szkoły nauki gry na gitarze, to zachęcamy do odwiedzenia do Gitarmanic w Krakowie. Naszym głównym celem jest kształcenie uczniów bez ograniczeń wiekowych grania na gitarze między innymi: basowej i pozostałych odmianach omawianego instrumentu. Ponadto nasze lekcje nauki gry prowadzone są na wielu stopniach miedzy innymi: zajęcia stacjonarne, z dojazdem do adepta a ponadto przekazanie koniecznej wiedzy teoretycznej oraz wiele innych. Program zajęć jest przystosowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta bez względu na wiek i poziom zaawansowania. Lekcje nauki gry na instrumencie gitarowym świadczone są przez znakomitych muzyków mających w swoim dorobku kooperację z wieloma zespołami. Lekcje gry na gitarze z takimi nauczycielami jest zapewnieniem dużych sukcesów w tym zakresie i świetną zabawą. Zapraszamy

  Data dodania: 27 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nauka gry na gitarze lublin »

  Rock Discipline to najlepsza szkoła nauki gry na gitarze i perkusji, która ma swoją siedzibę w Lublinie. Naszym głównym celem jest kształcenie adeptów gry na instrumentach na wielu poziomach miedzy innymi: rozwijanie umiejętności improwizacji oraz wiele innych. Program zajęć jest przystosowany do własnych potrzeb każdego ucznia bez względu na wiek i stopień umiejętności, zapewniamy miedzy innymi: pomoc przy zakupie instrumentu i szereg innych wariantów. Lekcje nauki gry na gitarze świadczone są przez znakomitych muzyków mających na swoim koncie kooperację z wieloma wykonawcami. Ponadto nauki gry na perkusji prowadzi uznany perkusista świetnie poruszający się w mocniejszych stylistykach. Nauka gry na instrumentach z takimi muzykami jest gwarancją ogromnych sukcesów w tym obszarze i świetną zabawą. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Językowa Akcent - kursy językowe, Poznań »

  Angielski od postaw oraz na wyższym poziomie zapewnią kursy językowe (Poznań i Suchy Las to dwa miejsca, gdzie można się uczęszczać na nasze kursy), które oferuje wszystkim zainteresowanym nasza Szkoła Językowa Akcent. Podobnie w przypadku języka niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego czy rosyjskiego. Prowadzimy kursy językowe dla firm, których program uzgadniamy ze zleceniodawcą, przygotowujemy młodzież do matury, prowadzimy kursy językowe dla dzieci oraz dla dorosłych w Poznaniu. Co jest największym pozytywnym wyróżnikiem Szkoły Języków Obcych Akcent? Na pewno oryginalnie stworzony program i lektorzy o niezwykłych zdolnościach pedagogicznych, którzy zapewniają indywidualne podejście do każdego ucznia w trakcie intensywnej nauki języka.

  Data dodania: 21 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zapisz się na kurs fotowoltaika »

  Kursfotowoltaiczny. pl to strona www gdzie są kompetentne informacje na temat prowadzonych szkoleń w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Pracują u nas perfekcyjnie wyszkoleni eksperci z ogromnym doświadczeniem zawodowym w tej profesji. Realizowane przez nas kursy charakteryzuje zawodowstwo, idealna formuła, składająca się z dwóch części teoretycznej i praktycznej. Gwarantuje to, że w trakcie przedmiotowych zajęć na specjalistycznej farmie fotowoltaicznej uczestnicy otrzymują cenną wiedzę koniecznzą do zakładania instalacji. Pozyskana wiedza jak również kwalifikacje praktyczne całkowicie mają pokrycie w obszarze programowym wymaganej tematyki przez UDT. Pod koniec szkolenia wręczane jest dokument upoważniający do uczestnictwa w sprawdzianie państwowym na atestowanego montera systemów fotowoltaicznych. Bardzo zachęcamy do poznania się z naszą propozycją kursów.

  Data dodania: 15 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Warszawa Sadyba »

  Jeśli poszukujesz przedszkola w Warszawie na Sadybie, które zadba o to aby Twoje dziecko miało profesjonalną opiekę oraz bogaty wybór interesujących zajęć edukacyjnych, to powinieneś sprawdzić ofertę programową Chatki Małolatka. Na terenie warszawskiej Sadyby prowadzi ona swoją placówkę przy ulicy Orężnej 45. Od lat przedszkole cieszy się dużą popularnością wśród Rodziców i jest chętnie wybierane jako odpowiednie miejsce do rozwoju i nauki dla Ich maluszków. Przyjdź i przekonaj się sam dlaczego warto posłać swoje dziecko do przedszkola Chatka Małolatka w Warszawie na Sadybie.

  Data dodania: 23 02 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Wiedza i nauczanie