Kategoria: Wszystko o zwierzętach, natura - Katalog Pancerny

Wszystko o zwierzętach, natura Kategoria: Wszystko o zwierzętach, natura

Fauna i flora stanowią bardzo głęboki temat, dlatego znajdziesz tu wiele stron. Podkategorie skupiają sporo informacji na temat hodowli, sklepów zoologicznych, charakterystycznych roślin i ukochanych zwierząt. Mamy nadzieje, że zainteresuje was ta tematyka i będzie to chętnie odwiedzany dział.

Wszystko o zwierzętach, natura - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Hodowla neva masquerade »

  Rasowe kocięta mają tendencję do dopasowania się nie tylko do otoczenia ale także do osoby nas odwiedzającej. Neva Masquerade to rasa powstała naturalnie. Jest to kot syberyjski w umaszczeniu colorpoint - z urzekającymi niebieskimi oczami oraz piękną „maską”. Rasa ta charakteryzuje się bogatą osobowością, kocięta są bardzo energiczne i ciekawskie.  Są komunikatywne i nieco bardziej głośne niż ich dziko ubarwieni kuzyni (koty syberyjskie). Większość swoich potrzeb Neva wyraża śpiewnym, świergocącym, miłym głosem i ekspresyjnym zachowaniem. Czasem tylko wpatruje się w nas nieodgadnionymi, błękitnymi oczami. Zadomowiona na swoim terytorium, z dumnie wzniesionym puchatym ogonem przywita i sprawdzi każdego gościa.  Są kotami wrażliwymi, doskonale „wyczuwają” nastroje domowników. Należymy do Cat Club Feniks będącego członkiem Polskiej Federacji Felionologicznej Felis Polonia. Często podróżujemy na wystawy, a nasze kociaki zdobywają liczne nagrody.

  Data dodania: 24 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Elegancki hotel dla psów małych ras »

  Bordergold to hotel dla psów małych ras, szkoła i klub prowadzona przez wykształconych oraz doświadczonych trenerów, instruktorów i behawiorystów. Ale przede wszystkim miejsce prowadzone przez przemiłych ludzi, ponad życie kochających psy. Zapewniamy Państwu: Wielkie serce dla psa! Obecność z Nami 24 godz. na dobę, spacery kilka razy dziennie, elegancko wyposażone wnętrza, w których razem z Nami przebywają pieski, duży ogród, lasy, łąki, wybieg i zabawy. Zapraszamy do nas.

  Data dodania: 14 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fryzjer dla psów Bydgoszcz »

  Zajrzyjcie ze swoim pupilem do salonu fryzjerskiego na terenie Bydgoszczy. Szefowa salonu poleca strzyżenie i trymowanie psów rasowych na życzenie klienta lub wg wzorca FCI, strzyżenie i stylizację fryzur psów wielorasowych, rozczesywanie skołtunionej sierści, usuwanie insektów, kąpiel, skracanie pazurów, pielęgnacja oczu i uszu, porady z zakresu pielęgnacji szczeniąt, usługa z dojazdem do klienta, oferta dla szczeniąt, które nigdy nie były strzyżone. Poza tym zapewniamy fachowe doradztwo związane z pielęgnacją zwierzęcia. W salonie prowadzona jest także sprzedaż kosmetyków do samodzielnej pielęgnacji psów oraz karm firmy Bozita. Do pielęgnacji używam wyłącznie najlepsze kosmetyki firm: OSTER, BIO GROM. Środki dobierane indywidualnie do rodzaju i koloru skóry oraz włosa. Dbałość o higienę jest podstawą w naszym salonie. Wszystkie narzędzia są za każdym razem sterylizowane. Zapewniamy metody bezstresowej pielęgnacji. Nie używam uspokajających środków odurzających.

  Data dodania: 30 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Specjalista od kotów Bydgoszcz »

  Zapraszamy na stronę lekarzy specjalistów weterynarii w Bydgoszczy. Gwarantujemy wszechstronną pomoc weterynaryjną zwierzętom domowym w każdym wieku. Jako nowoczesna lecznica weterynaryjna gwarantujemy kompletną diagnostykę i leczenie internistyczne oraz chirurgiczne w zakresie chirurgii tkanek miękkich i chirurgii kostnej. W ramach konsultacji doktorzy współpracują z innymi ośrodkami weterynaryjnymi. Wykonują wszystkie konieczne badania diagnostyczne i laboratoryjne. Specjalizujemy się głównie w diagnostyce oraz leczeniu chorób wewnętrznych, kardiologicznych, endykrynologicznych, dermatologicznych, ortopedycznych, okulistycznych, stomatologii, pediatrii, położnictwie i ginekologii jak również chirurgii kostnej i miękkiej.

  Data dodania: 07 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Opieka dla kota Warszawa »

  Musisz pilnie wyjechać i nie masz z kim zostawić kotka? Nie martw się. Dużo ludzi boryka się z tym samym problemem co Ty. Przyjmiemy na noc Twojego kotka. Prowadzimy koci hotel.
  Dysponujemy w tej chwili 3 pomieszczeniami (w przyszłości myślimy o zwiększeniu liczby pokoi), w których będą mieszkały koty. W hotelu każdy jeden Gość ma do dyspozycji własny, wygodny pokój z dużym oknem. Każdy pokój wyposażony jest w drapak, zabawki, poduszki, kuwetę, kanapy, fotele, koce oraz kącik do spożywania posiłku i miseczką na wodę.

  Data dodania: 15 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Akwarystyczny24.pl »

  Witryna WWW pokazuje propozycję e-sklepu Akwarystyczny24, który jest specjalistą w proponowaniu nam najwyższej klasy akcesoriów akwarystycznych. Od razu należy wspomnieć, że sklep online kieruje swoje usługi zarówno do klientów na terenie naszego kraju jak i z zagranicy. Sklep internetowy prowadzi również sprzedaż hurtową i produkuje niektóre produkty akwarystyczne. Wszystkie zamówione artykuły są wysyłane w przeciągu 24 godzin od ich nabycia. Sklep deklaruje, iż wszystkie prezentowane produkty posiada na stanie.

  Data dodania: 25 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • BeniBachi - bakterie do krewetkarium »

  Wymieniona poniżej strona www skierowana jest do internautów z uwielbieniem do krewetek. Jest to aktualnie największa na świecie hodowla selektywnie rozmnażanych krewetek akwariowych i najlepszy wytwórca artykułów do adekwatnej pielęgnacji tychże żyjątek. Na stronie są rozbudowane dane na temat tego, jak stworzyć hodowlę krewetek. Poza tym internauci odnajdą tutaj rozmaitego pokroju ciekawostki dotyczące krewetek oraz kontakt z przedstawicielami strony w razie pytań bądź potrzeby uzyskania jeszcze większej ilości informacji. Kiedy więc hodujesz krewetki, skorzystaj z produktów tej firmy.

  Data dodania: 25 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Informacje o szynszylach »

  Domowe pupile wymagają właściwej troski, wiele takich informacji znajdziesz w Internecie. Nakłaniamy aby zobaczyć nasz serwis przeznaczony hodowli szynszyli. To sympatyczne zwierzęta i jego właściciel musi znać główne szczegóły o warunkach jakie lubią te zwierzęta. Zachęcamy do korzystania z zasobów wiedzy naszego serwisu. Liczymy na to, że znajdziesz dobre wskazówki na tej stronie i poprawnie będziesz troszczył o niego.

  Data dodania: 23 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ogród »

  Poradnik ogrodniczy porusza wszelkie tematy związane z prowadzeniem ogrodu oraz uprawą roślin ogrodowych. Strona koncentruje się na takich zagadnieniach jak ochrona roślin, sadownictwo, zakładanie ogrodu, rozmnażanie roślin, gleba i nawożenie. Dodatkowo na stronie poradnika znaleźć można najnowsze informacje o targach i innych nowościach czy testy narzędzi i środków ogrodniczych. Poradnik zawiera porady dotyczące roślin: rabatowych, użytkowych, wodnych, ozdobnych, sadowniczych. Korzystanie z rad prezentowanych w tym poradniku przyczyni się do tego, że twój ukochany ogród będzie zawsze piękny i zdrowy.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rośliny ogrodowe »

  Strona ta to obszerna encyklopedia kwiatów doniczkowych i roślin ogrodowych i dodatkowo wyszukiwarka roślin. Twórcy encyklopedii sami zajmują się ogrodem i dzielą się swoją wiedzą z czytelnikami wyszukując mało znane rodzaje lub nietypowe odmiany roślin. Prezentowana jest tutaj dodatkowo wiedza na temat innowacyjnych metod uprawy, zapobieganiu chorobom oraz walce ze szkodnikami roślin. Encyklopedia roślin ogrodowych zawiera m.in.: rośliny jednoroczne, palmy, pnącza, zioła, byliny, bambusy, kaktusy, liliowce.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Środki ochrony roślin »

  Choroby-szkodniki to witryna która prezentuje zagadnienia które dotyczą schorzeń oraz szkodników roślin ogrodowych. Wyszukiwarka chorób i szkodników umożliwia zapoznanie się z oznakami danej choroby, jej powodami, narażonymi na nią roślinami a również typami obrony chemicznej oraz niechemicznej w danym przypadku. Po za tym serwis umożliwia zdiagnozowanie szkodnika czy schorzenia rośliny po podaniu charakterystycznych oznak, które jej towarzyszą. Ta potężna encyklopedia mieści w sobie informacje o szkodnikach i chorobach, które atakują m.in.: zioła, drzewa i krzewy owocowe, byliny, warzywa, iglaki, rośliny sadownicze, rośliny doniczkowe.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Wszystko o zwierzętach, natura